עמוד הבית » ספורט » כוכבי הוליווד שכנראה השתמשו בסטרואידים

כוכבי הוליווד שכנראה השתמשו בסטרואידים

בעולם הספורט התגלית שספורטאי משתמש בסטרואידים, הינה עילה לסיום הקריירה שלו. מכוכב עולה בראש הרשימה, לאדם רמאי שעובר על החוק ועל הרוח הספורטיבית המצופה מאתלטים וספורטאים המשתתפים בתחרויות.

אולם, תגלית על שימוש בסטרואידים לא תשפיע, בטח לא תהרוס את התהילה של אנשים מפורסמים אחרים. בכתבה זו תמצאו מספר אנשים מוכרים שעשו שינוי קיצוני במראה ומסת גוף בתקופה קצרה מאוד. למרות שכולם הסבירו בדרכים שונות כיצד העלו מסת שריר בתקופה קצרה כל כך, משהו כאן מרגיש לא כשר. חשוב להדגיש, אין הוכחה שאנשים אלו השתמשו בסטרואידים בתקופה המדוברת, אבל קשה שלא להרים גבה.

ד"ר דרה

בתמונה שלפני נראה שד"ר דרה לא מקשיב לרופא, וייתכן שבין הקלטה להופעה, הוא אינו מקפיד על הבריאות שלו יותר מידי. אבל בתמונה שאחרי, ד"ר דרה היקר מציג בטקס ה VMA ונראה בריא, גדול וחזק כשור.

הד"ר החביב טוען שהוא מרים משקולות שעתיים ביום. כתבה בעיתון לוס אנג'לס טיים חושפת את הנתונים המרתקים שהרופא המזמר היה בעבר עם 29% שומן, ואילו עכשיו הוא עומד על 6% בלבד. מתברר שהרופא לא רושם לעצמו תוכנית ספורטיבית אלא משתמש בשירותיו של המאמן האישי סטן מקווארי.

אפשר לקוות שד"ר דרה, לא משתמש בסטרואידים, אבל המהירות בה התפתחו השרירים הנ"ל, מעלה חשדות.

צ'ארלי שין

כשצ'ארלי שין שיחק ב"וול סטריט" הוא היה חמוד, בלוריתי, ולא שרירי בעליל, כפי שניתן לראות בתמונה. עם עיניים חולמניות, יד שעירה, וגוף רגיל למדי, אף אחד לא חשד שיש בו את מה שנחשפנו אליו בתפקיד הפארודי של רמבו, אותו שיחק זמן קצר לאחר מכן. מבלורית חמודה, יד שעירה וחליפה, קיבלנו שרירים חלקים ועיניים קצת משוגעות.

הסיפור הרשמי אומר שכל יום בבוקר שין רץ כמה קילומטרים, התאמן שעה וחצי באומנויות לחימה ושעה וחצי של הרמת משקולות. בצהריים עוד שעה של אומנויות לחימה, שעה וחצי של יוגה ועוד שעה וחצי של הרמת משקולות. בין לבין הוא אכל מעט מאוד ובריא מאוד.

אבל האם זה הסיפור האמתי? לשין יש היסטוריה מצערת של סמים, אולי למעשה ההתנפחות המהירה אינה תוצאה של עבודה קשה אלא של סטרואידים.

כריסטיאן בייל

ב-2004 שיחק בייל ב"המכונאי" ועשה לכולנו קונוטציות לשואה. לאחר הסרט הזה היה עליו להעלות במשקל תוך חצי שנה בלבד ולהגיע לרמת כושר ומראה המתאימה לבאטמן. השמועה אומרת שבייל כל כך התרגש מלחזור לאכול אוכל רגיל ומשמין לאחר הדיאטה הקיצונית שעשה עבור "המכונאי", שלמעשה היה עליו להוריד במשקל כדי להתאים לתפקיד באטמן. בייל טוען שההעלאה המהירה במשקל הינה תוצאה של דיאטת פיצות, גלידות ומילקשייק בשילוב של פעילות גופנית שוטפת.

שינוי קיצוני כל כך תוך חצי שנה הינו מחשיד ביותר ולכן עולה השאלה האם השתמש בייל בסטרואידים.

אדוארד נורטון

בצילומי הסרט "פחד ראשוני" נראה נורטון כילד מבולבל יותר מכל דבר אחר. זה לא מנע ממנו להופיע לפתע ב"אמריקה X" כניאו-נאצי שרירי וקירח.  נורטון אמר שהוא התאמן במשך שלושה חודשים ואכל הרבה פרוטאין. ההתנפחות הגופנית הזו לא מחשידה רק אותנו. חברו של נורטון, ארנולד שוונצנגר, התקשר אליו בתקופה בא עלה במשקל ופיתח שרירים כדי לוודא שהוא לא משתמש בסטרואידים.

סילבסטר סטלון

הערה: יש לגלול הכי ימינה כדי לראות את סטלון בצעירותו

סילבסטר סטלון הסתובב עם מעצבי ומפתחי גוף כמו ארנולד שוונצנגר עוד בצעירותו. וגם היום הוא שומר על שרירים, כפי שאפשר לראות בתמונה. האם ניתן לשמור בשנות השישים לחיים מראה כזה ללא "עזרה"? ייתכן שהתשובה לכך היא כן, אבל בכל זאת מדובר בהתנהגות מחשידה. הדבר מחשיד עוד יותר כאשר מכירים את ההיסטוריה של סטאלון. ב- 2007 תפסו אותו עם הורמוני צמיחה בשדה התעופה. סטאלון טען שלא ידע שהם לא חוקיים במדינה אליה טס.

(דרך spotmebro.com)

About דניאל שרף

מגשר בין העולם למלואו

Check Also

טיפים לרכישת ברכה

טיפים לרכישת ברכה מתנפחת

הורים רבים משקיעים זמן רב בחיפוש אחר פעילויות אטרקטיביות כדי למלא את הזמן הפנוי של …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *