עמוד הבית » זוגיות » גרושה פלוס היא לא מינוס
Greg Jordan, April 21, 2009, via Flickr

גרושה פלוס היא לא מינוס

גברים, כמה דברים חשובים שכדאי לדעת לפני שנכנסים לקשר זוגי עם גרושה

בכל גירושין, כך אמר לי איש מקצוע הם פתח להיכרות חדשה ולסביבת אנשים בסטטוס שלי. אבל, לא תמיד זה נכון. מה קורה אם הכרתי גבר מקסים רווק, שרמנטי ואיכותי, שלא ממש הפריע לו העניין של הפלוס. נכנסנו למערכת יחסים אימפולסיבית ובריאה והכל זרם סבבה לגמרי. אז מה באמת גברים צריכים לקחת בחשבון טרם הם נכנסים למערכת יחסים עם גרושה פלוס? האם יש רק פלוסים או גם מינוסים?

לכל דבר בחיים יש פלוסים ומינוסים

מי ששואף לשלמות ימצא את עצמו לבד. בכל מערכת יחסים יש את הצד הפחות טוב. החוכמה היא להסתכל על הדברים הטובים שבמערכת היחסים ולנסות להתגבר על המינוסים. ובכן אישה גרושה שעברה מערכת יחסים ומוסד נישואין הרבה יותר ממוקדת ויודעת בדיוק מה היא רוצה, שזהו יתרון עצום על פני שאר הנשים.

היא לא ממהרת להתחתן שוב

Roberto Rizzato, January 10, 2007, via Flickr
Roberto Rizzato, January 10, 2007, via Flickr

לגברים יש סוג של "אנטי חתונה", קצת שונים מנשים רווקות שהשעון הביולוגי שלהם הולך ומתקתק. אישה גרושה כבר עשתה את שלה, יש לה ילדים, היא לא תמהר להינשא ולהתמסד בשנית. שכך הלחץ של ילדים וחתונה יורד ממכם לגמרי. אגב תבדקו טוב אם זה מתאים לכם.

סדינים לוהטים

שקרן מי שאומר שיש חיי מין סוערים בחיי הנישואין. השגרה, הילדים והמשכנתא. קצת גורמים לחוסר תשוקה מינית, סוג של שגרה משעממת וחשים סוג של תסכול מיני מתמשך. אם יתמזל מזלכם והכרתם מישהי גרושה אשר חוותה את החוויה המשעממת הזאת, צפויה לכם הרפתקה מינית סוערת ששום רווקה לא תוכל לעמוד בה.

גם נשים רווקות עסוקות מעל הראש

לגברים יש נטייה לחשוב שאימהות לילדים עסוקות רוב היום והם ירגישו קצת "מקופחים".  תתפלאו אני מכירה הרבה נשים רווקות שמפרנסות את עצמם ועדין לא מוצאות זמן לאחרים וגם לא לעצמם. יש להם הרבה עבודה  וכל מיני דברים שונים עד למעל הראש. להיפך לאישה גרושה פלוס יש את הימים בו הילדים נמצאים אצל הגרוש וכל סוף שבוע שני פנוי לגמרי. אז אל תרגישו לרגע שתהיו מקופחים.

האם אני אמור להיות אבא חורג?

ממש לא. גבר שנכנס למערכת יחסים עם גרושה פלוס הוא סוג של "יורש" מהמשפחה, כי למעשה הוא נכנס "חסר ניסיון" כי העובדה שאין לו שום ידע או היסטוריה של הרגלים בהתנהלות משפחתית יכולה להיות עבורו יתרון גדול בתרומה למערכת המשפחתית החדשה, ואף לאמן אותו לעתיד לילדיו הביולוגים שכך הוא רק מרוויח.

אחריות ומשפחתיות

אישה גרושה ובכלל לכל אימא יש אחריות מסוימת. קצת שונה מרווקות שיש להם מקסימום אחריות להוציא את הכלב פעמיים ביום. כשאתם נכנסים לקשר עם גרושה פלוס קחו בחשבון שאתם נכנסים לסוג של משפחה. אם אתם אנשים משפחה באופי, יכול להיות שזה ממש יתאים לכם.

לסיכום

אהבה היא מעל הכל אם התאהבתם במישהי גרושה פלוס תדעו שזה לא חריג. כיום החברה מלאה בגרושים וגרושות והמונח של "גרושה פלוס" מקובל מאוד בחברה. יש הרבה סיפורי הצלחה גדולים של גברים שהתחתנו עם גרושות ומאושרים עד הגג. אל תפספסו ואל תשפטו אף פעם אף אחת בגלל "הפלוס".

About אתי דהאן

אתי דהאן
מנהלת מכירות בחברת כתיבת תוכן סרבולה, המספקת לבעלי אתרים מגוון שירותי תוכן איכותי כגון: כתיבה שיווקית (קופירייטינג), כתיבת מאמרים, תרגום ועוד. חיה ונושמת תוכן :)

Check Also

ברכות ביתיות לחצר

פעילויות ביתיות לילדים בתקופת הקיץ

החופש הגדול הוא לא פשוט. החום מתיש, המזגן עובד שעות נוספות, ואחרי שבועיים של חופש …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *